Jak odświeżyć szafę na rok 2019

Dlaczego warto okresowo przeglądać swoją szafę? Cóż, trzeba dostosować ją do bieżących trendów. Wzory, dodatki, ciekawe kroje odzieży – wszystko to może znienacka odmienić modę, i warto wzbogacić swoją garderobę o te rzeczy. Oto kilka porad na zimę 2018, dzięki serwisowi terazmoda.pl

Upiększ swoją torbę

Dlaczego nie wzbogacić swojego plecaka lub wielkiej torebki o barwną apaszkę? Nawet jedwabne chusteczki są stosunkowo niedrogie i mogą całkowicie odmienić torbę, bo przyciągają uwagę. No i możesz zająć się samą torbą. Na tle miękkiej, romantycznej odzieży, lśniące skórzane nowe torebki dodają mocny akcent do całego twojego kostiumu bez utraty twojej kobiecości. Uważaj na fałdki, falbanki i pliski na torebkach, bo mogą zmienić pożądany wygląd. Kieruj się kontrastami, jeśli chodzi o sparowanie śmiałych toreb z strojami: im prostsze ubranie, tym więcej szczegółów powinna mieć torba i odwrotnie.

Szkocka krata

W tym sezonie projektanci zakochali się w wszystkich rodzajach kraty, nie tylko szkockiej. Na przykład wzory gingham czyli kratka Vichy albo pepitka czy psi ząb są również bardzo popularne. Te śmiałe wzory świetnie pasują do topów, płaszczy, kurtek i szalików, gdy są połączone z solidnym, ciemnym kolorem. Takie charakterystyczne wzory nie powinny być jednak stosowane do dużych, długich elementów odzieży jak płaszcze czy sukienki.

Stylowe kamizelki

Kobieca kamizelka w kwiatowe wzory, zapinana na guziki to wspaniały ciuch, który można nosić cały dzień. Jednokolorowe kamizelki i koszule są eleganckie i bardzo wyszczuplają. Kamizelki do pasa lub dłuższe mogą być noszone rozpięte, na wszystkim od modnych sukienek po swetry. Dla bardzo eleganckiego nowego wyglądu, spróbuj nosić kamizelkę wciśniętą pod pasek.

Klasyczny akcent

Idealny dodatek dla obcisłych dżinsów, swetrów i sukienek? Widowiskowy naszyjnik. Długi i widoczny naszyjnik można spasować z grubą dzianiną, można też podkreślić za jego pomocą dekolt. Taki charakterystyczny element może całkowicie odmienić twoją stylizację jednym mocnym akcentem.

Kokardki

Od słodkich kokardek na butach po wiązane w kokardę pasy, to bardzo elegancki i kobiecy element. Możesz sparować je z kardiganem, płaszczem, albo dodać kokardkę do luźnych bluz.

Mam nadzieję, że te pomysły na twój wygląd pomogły ci stworzyć jedyną w swoim rodzaju stylizację!