spodnie

Moje spodnie na jesień!

Przyszła jesień, bo jest wrzesień! Pierwszy dzień jesieni w rejonie Wałbrzycha z pewnością nie zawiódł! Liście już zaczęły zmieniać kolory, powietrze ma tę rześkość wczesnym rankiem i późnym wieczorem, a w ciągu dnia jesteśmy ogrzewani przez promienie słoneczne nawet na najchłodniejsze, brzmiące temperamenty – od 15 do 20 stopni. Nałożyłam białe ładne spodnie z zoio i czuję się gotowa na prawdziwą jesień.

spodniePogoda zmienia się ostatnio bardzo gwałtownie. Zawsze mówiłam, że moim idealnym miejscem do życia byłoby to, gdzie mogłabym nosić sukienkę lub spodnie + marynarka lub słodka bluzka codziennie i stale go szukam. Na razie jesień oznacza że noszę spodnie o długich nogawkach. Postanowiłam skupić się zarówno na elementach przejściowych, jak i noszeniu warstw na cebulkę, aby przejść przez następne kilka tygodni, aż do momentu, gdy cieplejsze płaszcze będą naprawdę potrzebne codziennie.

Kiedy nie znajduję się na placu zabaw z Lilką, nie chodzę do ogrodu lub pracuję w domu, lubię elegancko stylizować swoje spodnie, czy to z dodatkiem blezera, zakładając piękną bluzkę czy bajkową parę obcasów. Jest to dla mnie dość typowy codzienny wygląd, ponieważ jako mama wolałabym nosić płaskie buty, aby ścigać moją małą małpkę i są one idealnym wyborem na weekendy, kiedy odbywamy dużo spacerów. Ładne spodnie czy jeansy to podstawa mojej stylizacji jako matki.

Kocham tę czarno-białą pasiastą bluzkę w paski, którą zamówiłam kilka tygodni temu. Ma u dołu lekko falbankę i oczywiście ładną kokardkę z boku, która równie dobrze pasowałaby do czarnej ołówkowej spódniczki, a nawet szortów, gdy te gorące dni znów powrócę. Materiał jest grubszy, a gdy mam na sobie jeansy czuję ciepło. Uważam, że szerokie dżinsy są naprawdę wygodne, cieszę się, że szerokie spodnie i dżinsy są w modzie ponownie w tym sezonie, szczególnie lubię łączyć je z dopasowanymi T-shirtami z krótkimi rękawami lub długimi rękawami wraz z paskiem. A wy, czy macie jakieś ciekawe pomysły na jesienne stylizacje?

 

local_offerevent_note Wrzesień 5, 2018

account_box modowakrolowa


local_offer