Jeansy – jak oszczędzić na ich zakupach?

Czy uważasz, że zbyt dużo wydajesz na jeansy? Twoje spodnie nie powinny być zbyt drogie. Moja mama uważa, że nie powinno w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/jeansy się przepłacać za jeansy z dziurami, bo i tak będą wyglądać na podniszczone! Zalecała mi, bym grzebała w śmietniku zamiast wydawała setki złotówek na tanie jeansy damskie. Możesz mieć szafę pełną jeansów, ale możesz zaoszczędzić parę złotówek jeśli tylko kupujesz z głową.

Jeśli kupujesz jeansy na jesień online, jeśli to możliwe, kup więcej niż jedną parę naraz od jednego sprzedawcy. To nie znaczy, że musisz kupić spodnie hurtowo, ale jeśli zobaczysz kilka interesujących par spodni oferowanych w jednym wskazanym miejscu, możesz zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Jeśli otrzymasz „pierwszą parę”, zamów z nią w tym samym sklepie parę rzeczy do noszenia na co dzień, ale pamiętaj, aby zapytać sprzedawcę o łączną wysyłkę.

jeansWybierz spodnie, które są do ciebie dopasowane. Cóż, to wydaje się oczywiste. Ale wiele kobiet wybiera tylko jeansy damskie, które są dopasowane do ich talii. Zwróć uwagę na nogawki. Twoje nogi mogą być dłuższe lub krótsze, więc możesz być zmuszona do zapłaty kilku złotych u krawcowej za przedłużenie lub skrócenie spodni.

Nie musisz kupować nowych dżinsów. Zastanów się nad używanymi lub z drugiej ręki (albo nogi). Najlepszą rzeczą dotyczącą zużytych dżinsów jest to, że są miękkie i łatwe do noszenia. Na przykład podniszczone jeansy wyglądają najlepiej jeśli dziury zostały wykonane naturalnie. Wyglądają też fajnie i nie są specjalnie drogie.

Unikaj jednak znanych marek. Nie przepłacaj dodatkowych 100 złotych za elegancką metkę. Wiele tanich dżinsów jest nadal markowych, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy z historii tej marki. Wielu producentów generycznych dżinsów oferuje także dżinsy, które są porównywalnej jakości, ale nie są przyozdobione mocnym logo. Istnieje wiele marek, które nie są dobrze znane, ale są mimo to dobrej jakości. Sprawdź strony www sklepów i porównaj ceny mniej znanych marek.

Jeśli chcesz zaoszczędzić parę złotówek. gdy kupujesz spodnie i jeansy na jesień, warto zastanowić się nad zakupami ubrań poza sezonem. Dżinsy na jesień są zazwyczaj tańsze w grudniu, ponieważ popyt jest obniżony.

 

local_offerevent_note Sierpień 23, 2018

account_box modowakrolowa


local_offer