koszule damskie

Koszule damskie – zawsze w mojej szafie

Koszule damskie to jedne z tych ubrań, które zawsze wiszą w naszej szafie. Zazwyczaj nosisz w parze z czymś, co będziesz nosiła do pracy lub gdziekolwiek, gdzie tylko chcesz wyglądać bardziej profesjonalnie. Wydaje się, że jest to dość podstawowy ciuch, ale w rzeczywistości można go stylizować na niezliczone kreatywne sposoby.

Kiedy większość z nas myśli „koszule damskie”, myślimy o prostych białych wersjach, ale dostępne one są w tak wielu różnych kolorach, długościach i materiałach. Bez względu na to, jaki typ koszul masz w szafie, jest więcej sposobów stylizacji, niż przyjdzie ci do głowy, niezależnie od tego, czy wybierasz się na wieczór w mieście, czy planujesz leniwy letni dzień w domu, czy spędzasz czas w parku z rodziną.

koszule damskieKoszulka na guziki jest ważną częścią biznesowej garderoby każdej kobiety. Wyglądają profesjonalnie, ale szykownie pod blezerem z spodniami sukienki, lub po wsunięciu w smukłą spódnicę trapezową. Chociaż nie ma wątpliwości, że te koszule są idealne do biura, nie ma również wątpliwości, że wyglądają one równie idealnie w bardziej swobodnym środowisku.

Innymi słowy: nie myśl o koszulce na guziki jako o czymś, co możesz nosić tylko wtedy, gdy jesteś dorosła i pracujesz w pełnym wymiarze godzin! Koszule damskie mogą być noszone na luzie i wyglądać równie dobrze z dżinsami. W gruncie rzeczy uważam, że są to wszechstronne elementy stylizacji, które każdy powinien mieć w swojej szafie, niezależnie od wieku.

Możesz wsunąć elegancką, białą koszulę damską w spódniczkę z ultra-wysoką talią i dobrać do tego gruby pasek, który podkreśli twoją talię. Wsuń stopy w parę szpilek o ostrym nosku, aby zachować szyk i wygodę przez cały dzień.

Jeśli twoja koszula jest neutralna, świetnie nadaje się do podkreślania innych elementów stroju. Włóż jedwabną bluzkę do cienkich czarnych spodni. Uzupełnij je tweedowym blezerem, aby nadać stylizacji elegancką teksturę. Wieczorem wybierz się na czarne, dżinsy rurki i bawełniany T-shirt pod białą koszulką, a do tego dobierz widowiskowe szpilki!

local_offerevent_note Czerwiec 22, 2018

account_box modowakrolowa


local_offer