Jak modnie wyglądać? Moje przemyślenia

Wszyscy chcemy wyglądać jak najlepiej i modnie, a makijaż z odpowiednimi dodatkami jest tym, co tworzy fashionistkę. Nie chcemy być podrywane i uprzedmiotowiane jak kawałek mięsa, ale jako kobiety, chcemy wyglądać jak najlepiej. Mamy nadzieję, że nie urazimy feministek, nie podnosząc ich do góry nogami.

 

Wiele kobiet spędza przed lustrem czas na sprawdzaniu makijażu i upewnieniu się, że ich wygląd jest idealny. Zaledwie pewnego dnia byłam w poczekalni oglądając dziewczynę stylizującą się na lata sześćdziesiąte, jak patrzyła na swój iPhone w trybie selfie jak szminkowała usta. Nie jest to jakieś szokujące osiągnięcie, ale dowodzi jak pokolenie milenialsów traktuje technologię.

Makijaż i moda to sztuka. Muszą nad nim pracować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W przypadku kobiet, mężczyźni stale patrzą na na nas od stóp do głów. Tak więc od mani-pedi po prostownicę do włosów czy lokówkę, nie przychodzi mi to łatwo. Doskonała pomadka do ust, odpowiedni cień do powiek, podkreślenie kości policzkowych, to wszystko staje się formą sztuki.

 

Wiele osób może po prostu szczotkować włosy, nic nie robić, a mimo to być pięknymi. Nie trzeba mieć zespołu stylistek i wizażystek by uzyskać oszałamiający wygląd, bez wątpienia różne celebrytki mogą wyglądać pięknie. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że wymaga to godzin spędzonych z grupą najlepszych stylistów na świecie. Hej gdybym miała codziennie być na sesji zdjęciowej to chciałabym tego samego. Wszystkie jesteśmy kobietami, które muszą zrozumieć, że piękno pochodzi z wnętrza. Moda jest formą sztuki, jeśli chcesz być w niej dobry.

 

Dlatego uważam, że kobiety powinny przycinać włosy częściej, ponieważ rozdwojenie końcówek nie jest żadnym problemem. Takie przycinanie pomaga wyeliminować pęknięcia. Staraj się nie zmieniać w blondynkę, ponieważ utlenianie może być szkodliwe dla włosów. Staraj się unikać nadmiaru; narzędzia do stylizacji używane codziennie niszczą piękne włosy. Wreszcie, spożywanie odpowiedniej ilości białka zmniejszy wypadanie włosów.

 

Nic nie jest bardziej atrakcyjne jak pewny siebie wygląd. Nie bądź arogancka, ale pamiętaj by czuć się swobodnie. Bądź życzliwa i pomocna i szanuj innych ludzi wokół. Pamiętaj, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza.

local_offerevent_note Czerwiec 7, 2018

account_box modowakrolowa