topy

Topy damskie na lato – moje przemyślenia

W większości miejsc nadchodzi letni upał, a to zwykle oznacza mniej odzieży, więc trzeba regulować swoją temperaturę. Ale nie każda kobieta lubi nosić topy bez rękawów. Więc jak się ubrać w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki/topy, żeby utrzymać się w chłodzie? Wszystkie mamy obszary naszego ciała, które nie są naszymi ulubionymi. Niektóre kobiety nie lubią spodenek, inne decydują się na kombinezony kąpielowe.

 

Kilkakrotnie wspominałem, że nogi są obszarem, z którym mam największe problemy. Rzadko więc zobaczysz mnie w spodenkach i zamiast tego w lekkich jeansowych spodniach lub dobrze skrojonych cygaretkach i spódnicach. Kiedyś mnie to nurtowało, ale teraz skupiam się na obszarach mojego ciała, które lubię i dbam o to, by nosić stroje, które je podkreślają, zamiast jęczeć (No dobra: często jeszcze jęczę i jęczę na ten temat).

topy

Jeśli chodzi o letnie topy, które zakrywają ramiona, ale nadal pomagają Ci zachować chłód, mam kilka stylów, które należą do moich ulubionych. Są one moje ulubione, ponieważ są stylowe, lekkie i stanowią doskonałą alternatywę dla topów bez rękawów.

 

Teraz wiem, że bluzka hiszpanka nie jest dla wszystkich. Pewnego razu moja przyjaciółka z Facebooka napisała dużo na temat tych „śmiesznych” topów i tego, jak nie mają sensu. Ale co za dużo to niezdrowo. Nie tylko mają dla mnie sens, ale je kocham! Nadal mają tę zaletę, którą oferują blaty bez rękawów (przepływ powietrza), ale zakrywają one dolną część rąk, obszar, którym wiele kobiet się nie zajmuje.

 

Jeśli nigdy nie próbowałaś tego stylu, gorąco polecam udać się do ulubionego sklepu i przynajmniej przymierzyć te topy damskie. Może kupisz, a może nie! Ale widziałam kobiety w każdym wieku noszące te bluzeczki i wyglądały fantastycznie.

 

Ten styl topów jest idealny na lato, ponieważ jest luźny i pozwala ci poczuć lekki wiaterek. (W przeciwieństwie do wielu bawełnianych koszulek.) Jeśli chodzi o idealne topy na lato, szukam tych z rękawami 3/4 i zachowuję styl długich rękawów na jesień.

 

local_offerevent_note Maj 9, 2018

account_box modowakrolowa


local_offer