stylizacje i propozycje modowe

Moda i stylizacje. Czyli jak dobrze się sprzedać.

Czołowe marki to wyznacznik najnowszych trendów. Osoby z pierwszych stron gazet wydają na swój wygląd tysiące dolarów.  Moda i stylizacje nie zmuszają nas przecież do ciągłego wydawania mnóstwa pieniędzy. Nic z tych rzeczy.

Wręcz przeciwnie w tej chwili ilość sklepów i promocji jest oszałamiająca. Magazyn takich sklepów internetowych jest wręcz większy niż stacjonarne a i ceny złapiemy niższe. Oczywiście całość prezentacji jest zazwyczaj zaprezentowana na modelce. Stąd wiemy jak ubranie leży i wygląda bardziej rzeczywiście. Dobrze dobrana sukienka będą kluczem pierwszych zabiegów zmian jakich dokonamy w naszym wyglądzie. Makijaż oraz dodatk to kolejny istotny zabieg wpływający na wygląd.

Jak i lekko tak i mocny make-up ma wpływ i można zastosować zamiennie za dodatki. Mocniej podkreślone oko czy mocniejsze rysy dodadzą nam ognistości i ostrości. Na pewno wieczorne stylizacje czy randki nie mogą się obyć bez tego. Każda z nas chce wtedy podkreślić siebie i swoja kobiecość. Lekkie elementy ubioru jak i dodatków zachowajmy na cieplejsze bardziej zabiegane dni. To ich królestwo, piękno, elegancja, fason i styl. Tu to lekkość i wygoda rozdaje karty. Zmiana płaskiego obuwia na szpilki będzie dobrym rozwiązaniem. Wydłużenie nóg i podkreślenie ich zgrabności to fajna i istotna kwestia. Fajnie jest podkreślić swój wygląd odpowiednim doborem.

Stylizacja i nasz wygląd to pewny klucz do sukcesu. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Wyobraźnia i krój. Na to najważniejsze by zwracać uwagę. Jeśli wybierzesz odpowiedni krój. Nieodpowiednie jest aby zmienić lub wymienić proporcje w nieodpowiedni sposób. Dodatkowym elementem jest aby kolor dobrany był wpasowany do nas. Dodatkowo wszystko zwieńczone ciekawym dodatkiem czy to jak już wspomniałam makijażem czy biżuterią nada nam odpowiedniego wyglądu.

Do tego naszą OOTD należy dobrać do odpowiedniego dnia i potrzeby. Ponieważ każdy dzień to inne wyzwanie.

A z racji bycia oryginalną codziennie staramy wyglądać się inaczej czy to w wymianie stroju czy makijażu. Ale odmienność od innych jest dobra.

local_offerevent_note Kwiecień 7, 2017

account_box modowakrolowa


local_offer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *